Güvenlik Bilgileri

Kredi kartı ile ödeme yapmak güvenli mi?

MAGIC FRUIT FLOWERS, kredi kartı gibi bilgilerinizin güvenliği için Verisign Inc. sirketi tarafından sağlanan SSL 3.0, 128-bit encryption kullanmaktadır. Sitemizde güvenliğin bu sistem ile sağlandığı bir sertifika ile belgelenmektedir. Bu sertifikada yer alan bilgiler magicfruitflowers.com'a özeldir; aynı bilgiler başka bir sitede görüntülenemez.

Tarayıcı program olarak Netscape Communicator kullanıyorsanız, ekranınızın alt kısmındaki status bar'in sol köşesindeki açık asma kilit SSL 3.0'in devreye girmesiyle kapanacaktır. Microsoft Internet Explorer kullanıyorsanız SSL 3.0'in devreye girmesiyle status bar'in sağ tarafında bir asma kilit görüntülenecektir. Sertifikamızı asma kilitleri çift tıklayarak görebilirsiniz.

SSL (Secure Sockets Layer) Protokolü ve 128-bit şifreleme nedir?

SSL Protokolü, internette kullanılmak üzere geliştirilmiş önemli güvenlik özelliklerine sahip bir teknoloji ürünüdür. En önemli görevi, bilgisayarınız ile sitemiz arasındaki bilgi akışının şifrelendirilmesidir. Bu şekilde şifrelenen bilgiler herhangi bir şekilde üçüncü kişiler tarafından görüntülenemez. 128-bit şifreleme sistemi şu an için dünyanın en ileri şifreleme programıdır.

Zengin Meyve Sepeti Çeşitleri

100% Müşteri memnuniyeti

Hızlı Müşteri Hizmetleri