Teslimat Bilgileri

Sitemizdeki kodlu ürünler İstanbul'da bulunan kendi mutfağımızdan; diğer semtlere kendi aracımız tarafından teslim edilmektedir.

Vermiş Olduğunuz siparişin ürünlerinde mevsim durumuna göre değişiklik olabilmektedir.

TESLİM SAATLERI
Sipariş teslimi 13.00-18.00 saatleri arasında yapılmaktadır.

NE KADAR ZAMANDA TESLİM EDİLİR?

Meyve sepeti sipariş üzerine yapılmaktadır. Önceden hazırlanmamaktadır. Ürünlerimizi size daha taze ve nezih sunabilmemiz için bir gün öncesinden sipariş vermenizi rica ederiz.

Meyve sepeti'nin size ulaşması o günkü servis güzargahına göre ayarlanmaktadır. Ancak özel günlerde siparişlerin yoğunluk nedeniyle birkaç gün önceden verilmesi tavsiye edilir.

Düğün, nikah, kokteyl , parti , toplantı , açılıs gibi saatli siparişlerin tüm semtler için en az 2 gün öncesinden verilmesi tavsiye edilir.

Hava ve tabiat sartlari, yoğun trafik ve kaza gibi benzeri sebeple teslim zamanında istisnai durumlar yaratabilir.

Aranjman ve buketlerde kullanılan meyvelerin mevsimine bağli olarak seçtiğiniz sipariş modeline sadık kalmak şartıyla değişlikler yapılabilir.

Meyve çiçeklerin yapıldıgı saksılar ve sepetler değişkendir.

ADRESTE BULUNMAYAN ALICI

Teslim esnasında alıcı adreste bulunamamışsa;
1- Meyve çiçek gönderdiğiniz kişinin adreste bulunmaması durumunda siparişleriniz kapı komşularına veya varsa apartman görevlisine, işyerlerinde iş arkadaşlarına veya güvenlik görevlilerine birakılmaktadır.

2- Bazı hastanelerin, işyerlerinin ve askeri bölgelerin kuralları nedeniyle odaya ve/veya katta kişiye Meyve çiçeği teslimatı yapılamamaktadır. Siparişiniz, burada görevli bulunan kişilere teslim edilmektedir...

ÖZEL DURUMLAR

Belli tarihlerde bulunan bazı özel günlerde dağıtımlarda teslimat saat aralıklarımız geçerli değildir, yoğunluk nedeni ile gün içinde teslim edilecektir, bu konudan siz değerli müşterilerimizin anlayışını bekleriz.

Sipariş iptallerinizi siparişinizin teslimatından önce yapmanız gerekmektedir.

Yapılan yanlış ödeme veya sipariş iptallerinde kredi kartınıza ilgili tutarların iadeleri aynı gün saat 18:30 dan sonra yapılacaktır

Alışverişiniz esnasında meydana gelecek anlaşmazlıklar en fazla çiçek bedeli ile sınırlıdır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz...

Zengin Meyve Sepeti Çeşitleri

100% Müşteri memnuniyeti

Hızlı Müşteri Hizmetleri


paymentpaymentpaymentpayment