Ödeme

1. Kredi Kartı İle Ödeme

Sitemizde Kredi kartıyla ödemelerinizi yapabilirsiniz. MasterCard yada VisaCard geçerlidir. . Sanal pos işlemleri Garanti Bankası tarafından yürütülmektedir , Kredi kartı ile yapacağınız ödemeler Garanti Bankası Güvencesindeki Magic Fruit Flowers'a ait güvenli ödeme sayfasında gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sitemizde barındırılmamaktadır. Sizin Bilgileriniz doğrundan bankaya gönderilir ve bankanın onayına göre işlem yapılmaktadır. Kredi kartı ile ödeme için kredi kartı no, son kullanma tarihi, kartınızın arka yüzünde bulunan CVV kodu gereklidir. Dilerseniz telefonla da kredi kartı ödemesi yapabilirsiniz.

2. Banka Havalesi veya EFT İle Ödeme

Dilerseniz verdiğiniz çiçek siparişlerinin ödemelerini havale veya EFT yoluyla da yapabilirsiniz. Havale veya EFT ile yaptığınız ödemelerin işlem sonundaki dekontunu e-posta atarak veya fakslayarak tarafımıza Göndermeniz gerekmektedir.

Havale yada EFT yapılmadan verdiğiniz siparişler gönderilmez. Havale işlemini en geç siparişinizin teslimatından 1 gün önce yapmalısınız.

Lütfen Havale yada EFT işlemi yaparken hesap numaralarına dikkat ediniz. Ödemenin yanlış hesap numarasına yapılması durumunda ödeme yapılmamış sayılacaktır , sorumluluk sizlere aittir.


Banka Hesap Numaralarımız :

Magic Fruit Flowers
Menderes Şeker
GARANTİ BANKASI = Yıldırım 500 evler şubesi
Şube Kodu : 747
Hesap No : 669 51 92

Magic Fruit Flowers
Menderes Şeker
HALKBANK = 500 evler şubesi
Şube Kodu : 882
Hesap No : 0101 31 26

Magic Fruit Flowers
Aylin Şeker
TÜRKİYE İŞ BANKASI = Gaziosmanpaşa şubesi
Şube Kodu : 1064
Hesap No : 113 06 15

Zengin Meyve Sepeti Çeşitleri

100% Müşteri memnuniyeti

Hızlı Müşteri Hizmetleri