Müşteri Hizmetleri
Sipariş Takibi

Sepetiniz ()
Hakkımızda
Ürünlerimiz
Franchising
Sık Sorulanlar
Ne Dediler
Basında Biz
Üye Ol / Giriş Yap
meyve sepeti
Bizimle ilgili öğrenmek istediğiniz, sormak istediğiniz her sorunun cevabı burada... tıklayın.
Sipariş vermeden önce, müşterilerimizin
düşüncelerini okuyun !
Kataloğumuzu adresinize ücretsiz göndermemizi ister misiniz?
© Magic Fruit Flowers 2010
Meyve Çiçekler , meyve cicekler , Meyve aranjmanları, hediyelik , hediye çiçekler, Lezzetli yenilebilir çiçekler, Büyülü Meyve Çiçekler , Büyülü Meyva Çiçekler , Yenebilir meyve çiçekler , Yenilebilir Meyve Çiçekler , Meyve Çiçekler , Yenebilir Çiçek , Yenebilir Çiçekler , Yenilebilir Çiçekler , Yenilebilir Meyve Çiçekler , Meyve Siparişi Verin , Online Meyve Siparişi Verin , Meyve Aranjmanları
Bunları Biliyor musunuz?
Meyvelerin Faydaları , Çikolatanın Faydaları , Özel Günler
Bilgilendirme
%100 Güvenli Alışveriş , Ürünlerimiz ve Hijyen , Teslimat Bilgileri
Müşteri Hizmetleri
Banka Hesap Bilgileri , Hazır Mesajlar , Yardım
Project by ciceklive
Franchising
Değerli Ziyaretçimiz,
Franchising hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz...

 
Adınız Soyadınız :  
E-Posta Adresiniz :  
Telefonunuz :  
Mesaj Başlığı :  
Mesajınız :  
 

MAGIC FRUIT FLOWERS 2008 yılında , gelecege kurduğu köprüyü güçlendirmek ve tüketicisine nezih ortamlarda meyve aranjmanları yeme keyfini yaşatmak amacıyla yeni bir atılıma yönelmiştir.

Ülke çapında meyve aranjmanlarının kalitesini ve lezzetini sunmak amacıyla MAGIC FRUIT FLOWERS bayilik zinciri oluşturma kararı almıştır.

Gerekli tanıtım ve reklam destegi ile Türkiye çapında kurumsal yapısıyla gelişmeyi amaçlayan işimizde bizimle birlikte büyümeye , estetik bir görüntüyle birlikte damak tadını tüm Türkiye'ye yaymaya ne dersiniz?

Ekip çalışmasını seven, kendini devamlı yenileyebilen, kendine güvenen, işinin başında duran ve müşterilerini tatmin edecek hizmeti vermek için her türlü fedakarlığa katlanacak işletmecilerle (franchisee) çalışan MAGIC FRUIT FLOWERS, Franchising Sistemini uygulayan yerli firmalar içinde yer almaktadır.

Eğer siz de birikimlerinizi en uygun şartlarda yatırıma dönüştürmeyi düşünüyorsanız; Türkiye'nin ve Türk müteşebbisinin gücünü dünyaya göstermek için gece gündüz çalışan bir kadroda yerinizi almak istiyorsanız MAGIC FRUIT FLOWERS seçiminiz olabilir.

İstanbul , Bursa , İzmir ve Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde franchise almak isteyen yatırımcıların, daha detaylı bilgi almak için merkezimizle irtibata geçmesi rica olunur.

Adres : Abbasağa mahallesi. Jandarma Mektebi sk. Pırlanta Ap. No=34/A Dükkan 2/3 Yıldız-Beşiktaş / İstanbul
Telefon : +90 212 260 64 07 - 0212 260 64 27
GSM : +90 532 353 80 91
E-posta: info@magicfruitflowers.com